Choď na obsah Choď na menu
 


8 Eyes

18. 2. 2009

ObrázokVýrobca: Thinking Rabbit
Distribútor:
Taxan
Žáner:
Action, Timing, Side-Scrolling
Kategória:
Akčné
Rok vydania:
1990
Veľkosť:
24 KB
Platforma: NES
Hodnotenie: 93%

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Veľmi ťažká akčná hra, v ktorej Vám bude pomáhať jastrab...

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Hra sa odohráva v ôsmich lokáciach, lepšie povedané v ôsmich domoch, alebo stavbách, kde musíte ukoristiť 8 drahokamov - 8 očí. Design úrovní je zaujímavý, v začiatkoch sa v ňom budete strácať, neskôr sa do neho dostanete.

Hra je veľmi veľmi ťažká a potrebuje načasovanie situácií a útokov. Nejde o žiadnu bezhlavú rubačku, ide o akčnú hru s kúskom logiky, ako je otváranie dverí atď. Vo vašom queste Vám bude pomáhať jastrab, ktorému môžete zadávať jednoduché príkazy! Môžete mu prikázať letieť nad Vami, zaútočiť na cieľ pod ním, alebo vrátenie na rameno.

Ovládanie sa tak stáva veľmi ťažké a veľakrát zomriete, než si na neho zvyknete. Ovládať totiž Vašu postavu, jastraba a ešte sa uhýbať všetkým nástrahám nie je žiadna sranda.

Horná obrazovka interfacu Vám pekne ukazuje život Vás a Vašeho jastraba. Po svojej ceste budete zbierať aj rôzne zbrane. Základnou zbraňou môžete len sekať na blízko... neskôr získate letiace meče alebo omračujúce bomby. Na konci každého domu je strážca (boss), ktorý stráži vysnívaný drahokam.

Grafika je pekná, vyskytne sa tu veľké množstvo nemrtvých. Hudba a zvuky sú nadpriemerné. Odporúčam ak máte veľa času...

Obrázok  

Autor: Methat

 

DOWNLOAD

NES Emulator

 

VideoGame
Apr, 1991
5* z 5*
100%
Game Freaks 365
Apr 02, 2007
8.6 z 10
86%

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.